Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, відбувались ІІІ Кармелітські Дні Молоді. У цій зустрічі взяли участь молодь, переважно віряни Римсько-Католицької Церкви в України. Загалом на ІІІ Кармелітські Дні Молоді до Гвоздави прибули понад 100 молодих людей з багатьох міст України, а саме: Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Полонного, Вінниці, Києва, Житомира, Микулинців, Харкова, Городка, Бердичева та інших міст України.

Головним покровителям цих Днів Молоді став Святий Йоан від Хреста, а гаслом – «Шлях до Свободи». Організаторами цього дійства виступили Брати Босі Кармеліти, Сестри терезіянки, сестри Кармелітки Дитяти Ісус та молодь з Бердичева.


Розпочались Дні Молоді у четвер, 10 серпня, у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві. Там відбулась реєстрація, привітання та Служба Божа. Після завершення Літургії всі учасники та організатори автобусами вирушили до Гвоздави. Проживали усі учасники на території монастиря Босих Кармелітів, який нині перебуває у стадії будівництва, а також у мешканців села Гвоздава.
Протягом чотирьох днів учасники брали участь у щоденних Службах Божих, молитвах, слухали цікаві конференції та свідоцтва від священиків, монахів, монахинь та світських осіб. Також брали участь у спортивних іграх, змаганнях та радісних вечорах.


У п’ятницю очолив Службу Божу та виголосив проповідь Єпископ Віталій Кривицький, Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Також ввечері відбулась Хресна Дорога. 
У суботу учасники мали змогу взяти участь у майстер-класах, тобто у тих заняттях, які його найбільш зацікавили. Організаторами були підготовлені заняття на різну тематику: «Покликання», «Гончарський», «Спрощення складного життя», «Перша допомога», «Артистичний», «Виготовлення розаріїв» та «Агротуристичний».


А на завершення суботнього вечора усі змогли прославити Господа Бога та насолодитися чудовим виступом одного із найпопулярніших музичних гуртів Католицької Церкви в Україні – гурту «Кана».
Також для учасників була підготовлена «Кармелітська пустельня», щоб усі учасники могли б у тиші побути разом з Ісусом та відчути дух кармелітської молитви.


Завершились ІІІ Кармелітські Дні Молоді недільною Службою Божою у Гвоздаві та подячним молебнем біля Ікони Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві. На завершення організатори запевнили, що ІV Кармелітські Дні Молоді обов'язково відбудуться у серпні 2018 року у Гвоздаві.

ульотка на 16 липня 2014р мізерікордін.d
Microsoft Word Document 2.9 MB

"Це мене порадувало, щоб вказати на Ісуса, єдиний шлях, який веде у той же божественний вогонь, цей шлях є довіра маленької дитини, яка спить, не побоюючись в руках у батька. "

 

Свята Тереза з Лізьє"

Блаженні батьки Святої Терези від Дитяти Ісуса, церковний спомин 12 липня

Засновик нашого Згромадження

Дітям про Святу Терезу від Дитяти Ісуса

Молоді про Святу Терезу

About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
http://katolyk.org.ua/liturgia-dnia.html